Susține serviciile de îngrijire furnizate de HOSPICE Casa Speranței @ Virgin Money London Marathon ~ 2018

Maratonul din Londra (Virgin Money London Marathon) este un eveniment de alergare de cursă lungă organizat la Londra, în Marea Britanie, fiind pe locul trei ca mărime după Great North Run și Great Manchester Run.

Prima ediție a avut loc pe 29 martie 1981 și, de atunci, a avut loc în primăvara fiecărui an.

Data de 26 aprilie 2015 marchează cea de-a 38-a ediție consecutivă a acestui faimos eveniment sportiv.

Daca participi la acest eveniment sustine cauza in care crezi pe Galantom.ro.

Supporters:

Donations:

Raised:

Fundraising pages

Alerg in beneficiul copiilor de la HOSPICE pentru deschiderea noului centru de la Adunatii Copaceni!

Ma alătur cu tot dragul #TeamHOSPICE în strângerea de fonduri pentru copiii care au atâta nevoie de noi toți. În aprilie, voi alerga pentru ace

899 RON Raised
10 Donations