Un centru socio-medical destinat copiilor la Adunatii Copaceni @ Sunt in forma ~ 2018

Joi dimineața, la ora 06.00 AM, te așteptăm la o nouă ediție SUNT ÎN FORMĂ, întâlniri matinale de alergare, desfășurate de 2 ori pe lună, pe Stadionul Dinamo București.

SUNT ÎN FORMĂ este o inițiativă dedicată celor care își doresc un plus de sănătate, vitalitate, energie și productivitate în viața personală.

Poți începe indiferent de nivelul tău actual de pregătire (recomandăm verificarea medicală în prealabil). Suntem alături de tine tocmai pentru a evolua împreună, pas cu pas, la propriu!

Participantii care doresc poti sustine cauza HOSPICE Casa Sperantei, prin platforma Galantom. Acestia vor fi invitati sa isi propuna un tel de performanta proprie pe care sa il atinga in urma antrenamentelor.

CUM SE VA DESFĂȘURA ÎNTÂLNIREA?

6:00 - 6.15, încălzire

6:15 - 6:30, exerciții speciale de grup

6:30 - 7:30, alergare de 30-60 de minute (vei parcurge câte ture de stadion poți în acest interval de timp), mini concursuri cu premii, stretching

7:30-7:35, închiere eveniment.

Imi daruiesc ziua pentru pacientii HOSPICE

Dragi prieteni,   Anul acesta am decis sa imi daruiesc ziua de nastere pentru pacienții de la HOSPICE. Copilul meu este si el Beneficiar si de aceea

Adunații Copăceni, paradisul verde al copiilor!

În București și în împrejurimile Capitalei trăiesc peste 5000 de copii care suferă de boli cu prognostic de viață limitat. Peste 8.000 de pă

Adunații Copăceni, paradisul verde al copiilor!