Centrul Hospice Bucuresti @ Rompetrol aleargă pentru HOSPICE Casa Speranței!

Date: 20 September 2014

Supporters:

Donations:

Raised:

Pe 20 septembrie, angajații Rompetrol sunt încurajați să alerge între 5 și 21 de kilometri în Parcul Herăstrău (București), pentru susținerea proiectelor HOSPICE Casa Speranței.

E un eveniment sportiv organizat de Rompetrol exclusiv pentru angajații săi, sub umbrela Sports Academy – platformă care reunește toate evenimentele sportive pentru angajații grupului.

Compania va oferi 5 euro pentru fiecare kilometru alergat de un angajat.

Prin crearea unui profil pe galantom.ro poți populariza cauza pentru care alergi sau pe care o susții și poți cere prietenilor tăi să doneze sume suplimentare de bani. Poți gasi prezentarea completă a evenimentului aici http://smartatletic.ro/RompetrolRun.

Fiecare kilometru alergat e un sprijin pentru pacienții cu boli incurabile!

Rompetrol is running for HOSPICE Casa Sperantei!

On September 20th, Rompetrol employees are encouraged to run between 5 and 21 kilometers, in Herastrau Park (Bucuresti), to support the projects of HOSPICE Casa Sperantei.

It is a sport event organised by Rompetrol exclusively for its employees, under the umbrella  of Sports Academy – the platform that puts together all the major sports events for Group’s employees.

Rompetrol will donate 5 euros for every kilometer run by an employee.

By creating a fundrasing profile on galantom.ro you can support the cause for which you run or you can ask your friends to  donate additional money. Complete  presentation of the event here​ http://smartatletic.ro/RompetrolRun.

Every extra kilometer we run is helping the patients with incurable illnesses!