Susține serviciile de îngrijire furnizate de HOSPICE Casa Speranței @ Trofeul Opel, Campionatul National de Viteza in Coasta ~ 2018

Etapa Campionatului National de Viteza in Coasta de la Brasov, cunoscuta si ca Trofeul Opel, este o competitie foarte apreciata de iubitorii motorsportului. Aceasta va avea loc in perioada 13-14 octombrie 2018 si aduna peste 80 de concurenti si un numar mare de spectatori.

Anul acesta, cei trei piloti ai echipei Transitions, Andrei Dumitrescu, Emil Ghinea si Silviu Dumitrescu, au decis sa-si doneze cursele copiilor din grija Hospice Casa Sperantei.

Ajuta-i si tu si doneaza alaturi de ei!

Trei piloti isi doneaza cursa la Campionatul National de Viteza in Coasta de la Brasov - Trofeul Opel – copiilor de la Hospice Casa Sperantei