Brasov International Marathon

Dată: 21 May 2017

Bucuria de a finaliza o cursă scoate la iveală forța pe care o purtăm în interiorul nostru. Putem folosi această forță pentru a însenina existența unui micuț care se luptă cu o boală incurabilă. Înscrie-te la Brasov International Marathon și susține cauza HOSPICE. Devino fundraiser și nu lăsa ca o boală incurabilă  să distrugă copilăria unui micuț. Deschide-i ușa camerei de joacă de la HOSPICE și fă-l să zâmbească din nou.

Prin intermediul Fundației Telekom România, toate taxele strânse la cursa de 5 km, dar și 15% din valoarea taxei la probele competitive (maraton, ștafetă, semimaraton și 10 km), vor fi direcționate către HOSPICE Casa Speranței.

Înscrie-te și tu pe http://maratonulbrasov.ro/  si ajută-ne să oferim 100 de zile de terapie în centrul de zi al Fundației pentru 30 de copii aflați în îngrijirea HOSPICE!