Un centru socio-medical destinat copiilor la Adunatii Copaceni @ MARATON DHL – Carpathian marathon ~ 2018

Dată: 16 June 2018

Ajuns la a 9-a editie in 2018, DHL Carpathian Marathon ofera o experienta noua si memorabila oricarui alergator care se incumeta sa exploreze o zona considerata a fi una dintre ultimele regiuni salbatice din Europa. Dedicat atat participantilor competitivi cat si alergatorilor incepatori si oferind atat formate individuale cat si de stafeta, DHL Carpathian Marathon este cursa de alergare montana de top in Romania.

Peisajul uimitor, traseele noi care trec prin zone muntoase de o frumusete nesfarsita, un Race Village la nivel Olimpic, pozitionat la Cheile Gradistei Resort Fundata, o atmosfera prietenoasa si vibranta, toate contribuie pentru a oferi o experienta de neuitat, care merita sa fie impartasita si apoi retraita.

Noi credem in miscarea lumii prin sport. Te provocam sa ni te alaturi si sa "Dai valoare cursei tale!"