Susține serviciile de îngrijire furnizate de HOSPICE Casa Speranței @ Bucharest International 10k ~ 2019

Bucharest International 10k a fost creat la iniţiativa campioanei olimpice de maraton Constantina Diţă. Traseul cursei de 10km este plat şi rapid şi oferă oportunitatea unui record personal competitiv pentru atleţii profesionişti sau amatori. Editia 2019 va avea loc pe data de 21 aprilie, iar oranizatorii propun mai multe probe:

- Semimaraton
- Individual 10K
- Team 3 Challenge 10K
- Cursa populara
- Weelchair 10K

Te invitam sa te bucuri de alergare la Bucharest International 10K si sa sustii cauzele partenere ale evenimentului, prin platforma Galantom.

Contra cronometru pentru timpul lor!

În octombrie 2017, când am ales să susțin pentru prima dată Hospice Casa Speranței, nu  știam că îi vor fi alături lui Tudor (un copil tare