Susține serviciile de îngrijire furnizate de HOSPICE Casa Speranței @ Movember ~ 2019

No Shave November sau Movember sunt nume diferite ale aceleiasi provocari la care te chemam pentru a atrage atentia si a strange fonduri pentru bolnavii de cancer.

Ideea este mai veche si a fost deja adoptata in mai multe tari din Europa, America, Asia, Africa.

Provocarea consta in a nu iti rade barba si/sau mustata pe toata perioada lunii noiembrie, a dona banii pe care i-ai cheltui pentru produse de barbierit si a ii determina pe cei din cercul tau social sa sustina cu donatii o orgnizatie care lupta alaturi de cei care sufera de cancer si pe care tu alegi sa o sprijini.

Te bagi?

MOvember la Brasov susține HOSPICE!

Știai că la nivel european, 1 din 10 bărbați face cancer de prostată?* 2.000 de români mor anual din cauza cancerului la prostată.* Cancerul de

Mustăcesc pentru HOSPICE în Movember 2019

Fost pletos, bărbos în cea mai mare parte a vieții, actual MUSTĂCIOS. Surprinzător? Chiar și pentru mine. E o mustață de luna Movember, pentru