Dezvoltarea ingrijirii paliative in sud-estul Europei

Dezvoltarea ingrijirii paliative in sud-estul Europei @ Daruieste ziua ta ~ 2020

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

Dezvoltarea ingrijirii paliative in sud-estul Europei @ Daruieste ziua ta ~ 2018

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care tu simți că rezonezi. Principiul este simplu și vechi decând lumea: "Dar din dar se face Rai" :).

Dezvoltarea ingrijirii paliative in sud-estul Europei @ Los Angeles Marathon ~ 2017

Peste 25.000 de alergatori din cele 50 de state US si mai mult de 60 de tari vor lua startul de la Dodger Stadium pentru a-si indeplini visul personal de a trece linia de sosire in Santa Monica.