Susține Taberele de Vara HOSPICE 2019

Status: Fundraising

Sănătoși sau bolnavi, copiii așteaptă cu aceeași nerăbdare vacanța de vară. Pentru că orice copil merită să viseze, să-și facă planuri, să râdă și să se bucure de copilărie, HOSPICE organizează și anul acesta cinci tabere pentru micii noștri pacienți, dar și pentru copiii pacienților noștri.

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Evenimente fundraising

31 Dec 2021

Un obicei Galantom - 30 day Challenge ~ 2021

In beneficiul: Susține Taberele de Vara HOSPICE 2019

Te provocăm ca timp de 30 de zile să renunți la un obicei care nu îți face bine, sau să încerci să adopți unul care îti face bine și, în același timp să faci și tu bine altora, sprijinind o cauză caritabila. Îți vei îndemna prietenii să te susțină donând și, în felul acesta, vei avea o motivație puternica în plus ca să îți duci provocarea până la capăt. După 30 de zile este mult mai probabil că această încercare să devină un obicei bun.

Donatii
31 Dec 2020

Daruieste ziua ta ~ 2020

In beneficiul: Susține Taberele de Vara HOSPICE 2019

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

31 Dec 2019

Dăruiește ziua ta ~ 2019