#facemloc și pentru ei

#facemloc și pentru ei @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

#facemloc și pentru ei @ Tor des Geants ~ 2021

Tor des Géants este prima și singura cursă de trail running care combină distanțele lungi cu stilul individual al fiecărui alergător.

#facemloc și pentru ei @ 30 Day Fundraising Challenge ~ 2021

Nu ești neapărat un sportiv pasionat, ziua ta de naștere a trecut, nu ai o provoare personală pe care să o folosești pentru a promova o cauză, dar vrei să ajuți organizând propria ta campanie de fundraising pe o perioadă determinată pentru cauza în care crezi.

#facemloc și pentru ei @ Dăruiește ziua ta ~ 2021

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

#facemloc și pentru ei @ Mos Craciun Galantom ~ 2020

Galantom iți propune să fii tu Moș Craciun pentru cei la care Moșul nu ajunge, sau cei care au nevoie de ajutor.

Cancerul nu stă la distanță! @ Daruieste ziua ta ~ 2020

Cancerul nu stă la distanță! @ Provocarea sportivă de acasă ~ 2020

Te așteptăm cu provocări sportive de acasă pentru o cauză caritabilă pe Galantom!

Cancerul nu stă la distanță! @ Shave to save ~ 2020

Provocare constă în ați tunde părul la zero pentru a empatiza cu bolnavii de cancer și a atrage atenția asupra greutăților cu care ei se confruntă în lupta cu aceasta boală pentru care nu s-a descoperit un leac.