Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Sperantei

Status: Fundraising

La Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Speranței, cei mici au parte de activități de terapie prin artă, ludoterapie, terapie cu animale și meloterapie, socializează și beneficiază de suport psihologic oferit de specialiștii noștri.

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Evenimente fundraising

31 Dec 2020

Daruieste ziua ta ~ 2020

In beneficiul: Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Sperantei

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi.

14 Mar 2020

TranSnow ~ 2020

In beneficiul: Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Sperantei

TranSnow este o competiție sportivă  (zeceton și semimaraton) organizată de Asociația Coaching în Alergare, în parteneriat cu Asociația Pădurea Copiilor, HOSPICE Casa Speranței și Fundația Regală Margareta a României, și are drept scop promovarea alergării în aer liber, în orice condiții meteorologice.

04 May 2019

Salomon EcoRun Moieciu ~ 2019

In beneficiul: Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Sperantei

Salomon EcoRun Moieciu este o competitie de alergare montana, traseul fiind alcatuit din 90% drumuri forestiere si poteci de munte si 10% drum asfalta

23 Feb 2019

Rotnest Channel Swim ~ 2019

In beneficiul: Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Sperantei

In data de 23 februarie 2019, Rottnest Channel Swim Association va organiza evenimentul anual de traversare prin inot a Canalului Rottnest, situat in zona orasului Perth, din Australia.

31 Dec 2019

Dăruiește ziua ta ~ 2019

In beneficiul: Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Casa Sperantei

Ajută-ne să-i scoatem din izolare pe copiii cu boli incurabile și cu prognostic de viață limitat. La Centrul de zi pentru copii de la HOSPICE Buc